Jaką wybrać uczelnię?

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Malutka502 11-07-12 15:01

Witam wszystkich! Jestem po maturze i co dalej !!!!! Muszę wybrać uczelnię tylko jaką ? Nie mam wielkiego wyboru , nie zaszaleje za wszystko trzeba płacić , więc zostaje w moim mieście . Słyszałam , że Stargardzka Szkoła Wyższa Stargardinum jest ok. Interesuje mnie ekonomia , na początek licencjat , a potem magisterka i studia podyplomowe chyba też na tej uczelni .Mam nadzieję , że dokonam właściwego wyboru . Jak coś wiecie o tej uczelni to dajcie znać proszę.

Odpowiedz Cytuj
Madzia 06 11-07-12 15:23

Hej!!!!! Myślę, że to bardzo dobry pomysł z tą uczelnią sama na niej studiuję informatykę i bardzo ci polecam . Wykładowcy są spoko babki w dziekanacie chętne do pomocy ,załapałam się na wysokie stypendium więc jak nie masz kasy to dasz radę , z resztą masz możliwość znalezienia sobie pracy czyli dwie pieczenie przy jednym ogniu można upiec . Ja jestem zadowolona nie tracę czasu na dojazdy i oczywiście kasy. Uczelnia ma dużo do zaoferowania więc się nie zastanawiaj!!!

Odpowiedz Cytuj
Madzia 06 11-07-12 15:30

Hej!!!!! Myślę, że to bardzo dobry pomysł z tą uczelnią sama na niej studiuję informatykę i bardzo ci polecam . Wykładowcy są spoko babki w dziekanacie chętne do pomocy ,załapałam się na wysokie stypendium więc jak nie masz kasy to dasz radę , z resztą masz możliwość znalezienia sobie pracy czyli dwie pieczenie przy jednym ogniu można upiec . Ja jestem zadowolona nie tracę czasu na dojazdy i oczywiście kasy. Uczelnia ma dużo do zaoferowania więc się nie zastanawiaj!!!Teraz mają promocje więc można skorzystać .

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://suchan.istrefa.com

istrefa gmina Suchań | istrefa powiat stargardzki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Suchań - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat stargardzki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 73-132


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem